Demiryolu Taşımacılığı - Yurtdışı Kargo
Teklif Almak İçin Şimdi Arayınız: +90 533 659 07 97

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, yük ve yolcu taşımacılığı için oldukça etkin ve güvenli bir alternatif sunar. Hizlikargola.com olarak sunduğumuz demiryolu taşımacılığı hizmetleri ile zaman ve maliyet etkinliği sağlamayı hedefliyoruz.

Demiryolu İle Yurtdışı Kargo

Yurtdışına yapacağınız kargo gönderimlerinde demiryolu taşımacılığı yüksek kapasitesi ve güvenilirliği ile öne çıkar. Özellikle büyük ve ağır yüklerin taşınmasında oldukça ekonomiktir.

Lojistikte Demiryolu Taşımacılığı

Lojistik sektöründe demiryolu taşımacılığı, taşıma maliyetlerini düşürmeye ve tedarik zinciri yönetimini etkinleştirmeye yardımcı olabilir. Taşıma planlamasından, depolamaya kadar entegre çözümler sunmaktayız.

Demiryolu Taşımacılığı Avantajları

 • Düşük taşıma maliyeti
 • Yüksek taşıma kapasitesi
 • Enerji verimliliği
 • Çevre dostu
 • Güvenli taşımacılık

Avrupa Demiryolu Taşımacılığı

Avrupa’nın birçok noktasına demiryolu hizmeti sunuyoruz. Özellikle Avrupa içinde, sınırlar arası taşımacılıkta demiryolu hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Demiryolu Taşıma Fiyatları

Fiyatlarımız taşımanız gereken yükün ağırlığına, boyutlarına ve gideceği destinasyona bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve teklif için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Asya’da Demiryolu Taşımacılığı

Asya pazarına olan talep arttıkça, Asya’da demiryolu taşımacılığı da hızla gelişmektedir. Çin, Hindistan ve diğer Asya ülkelerine yönelik taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Intermodal Demiryolu Taşımacılığı

Deniz, hava ve kara taşımacılığı ile entegre bir şekilde demiryolu taşımacılığı da sunuyoruz. Bu sayede daha karmaşık lojistik ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliyoruz.

Demiryolu Konteyner Taşımacılığı

Standart konteyner boyutlarına uygun demiryolu taşımacılığı hizmetleri ile yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktayız.

Demiryolu Kargo Taşımacılığı

Genel kargo taşımacılığından, tehlikeli madde taşımacılığına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Yükünüz ne olursa olsun, demiryolu ile güvenle taşınabilir.

Tren Konteyner Taşımacılığı

Farklı boyut ve tipte konteynerlerin taşınmasında tren taşımacılığı, etkin bir çözüm sunmaktadır. Özellikle büyük hacimli taşımalar için idealdir.

 

Hizlikargola.com olarak müşterilerimize sunduğumuz ekstra hizmetler ve taşımacılık sürecinde gözetilen prensipler hakkında da bilgi verelim.


Taşıma Süreci

 1. Planlama ve Fiyatlandırma: Yükünüzün taşınacağı destinasyon, boyut ve ağırlık gibi parametrelerin analizi yapılarak uygun bir taşıma planı oluşturulur.
 2. Yükleme: Yükünüz güvenli bir şekilde konteyner veya vagonlara yüklenir.
 3. Transit: Yükünüz önceden belirlenmiş rotalar üzerinden taşınır.
 4. İzleme: Yükünüz taşınırken gerçek zamanlı izleme ve bilgilendirme sağlarız.
 5. Teslim: Yükünüz varış noktasına ulaştığında, uygun bir şekilde boşaltılır ve teslim edilir.

Ek Hizmetlerimiz

 • Sigortalı Taşımacılık: Taşıdığınız yükü güvence altına almak için sigorta hizmeti sunuyoruz.
 • Özel Taşıma Seçenekleri: Tehlikeli madde, soğuk zincir veya oversized yükler gibi özel gereksinimleri olan taşımalar için çözümler üretiyoruz.
 • Depolama: Transit sırasında yükünüzü güvenli bir şekilde depolayabiliriz.

Müşteri Hizmetleri

7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile her türlü soru ve sorunlarınız için hızlı bir şekilde yanıt ve çözüm sunmaktayız.

Kalite ve Güvenlik

Hizlikargola.com olarak ISO sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra, tüm taşımacılık süreçlerinde uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uymaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizde yer alan “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde demiryolu taşımacılığına dair merak ettiğiniz her şeyi bulabilir, ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Planlama ve Fiyatlandırma

Yükünüze uygun bir demiryolu taşımacılığı planı oluştururken, uzman analiz ekibimiz devreye girer. Taşımanın yapılacağı destinasyon, yükün boyutu, ağırlığı, hacmi ve taşıma türü dikkate alınarak detaylı bir taşıma planı hazırlanır. Bu süreçte, yükünüzün gideceği yere göre farklı fiyatlandırma seçenekleri de müşterilerimize sunulur.

Yükleme

Profesyonel yükleme ekibimiz, yükünüzün taşıma sürecinde zarar görmeyecek şekilde paketlenip konteyner veya vagonlara yüklenmesini sağlar. Bu sürecin her aşaması, müşterilerimizle şeffaf bir şekilde paylaşılır.

Transit

Seçilen rota üzerinden, yükünüz planlandığı tarihte harekete geçer. Süreç boyunca yükün durumu ve lokasyonu hakkında periyodik güncellemeler sağlanır. Eğer yükünüz farklı taşıma yöntemleriyle taşınacaksa, bu süreçlerin birbiriyle uyumlu olmasına özen gösterilir.

İzleme

Müşterilerimiz için online bir izleme platformu sunuyoruz. Bu platform sayesinde yükünüzün hangi aşamada olduğunu, ne zaman teslim edileceğini ve varsa yaşanabilecek olası gecikmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teslim

Varış noktasına ulaşan yük, tecrübeli personelimiz tarafından boşaltılır. Teslimat sonrası, yükün durumu ve varsa herhangi bir sorun müşteriye raporlanır.

Ek Hizmetlerimiz

Sigortalı Taşımacılık

Yükünüzün güvenliği bizim için birinci önceliktir. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, olası hasar veya kayıplar için önceden güvence altına alınır.

Özel Taşıma Seçenekleri

Tehlikeli maddeler, soğuk zincir gereksinimleri veya aşırı boyutlu yükler gibi özel ihtiyaçlarınız için ekstra çözümler ve önlemler sunuyoruz.

Depolama

Eğer yükünüz taşıma sürecinde depolanması gerekiyorsa, modern depolarımızda yükünü güvenli bir şekilde muhafaza edebiliriz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sayesinde, her türlü soru ve problemde hızlı çözümler üretmekteyiz.

Kalite ve Güvenlik

Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak hareket ediyor, müşteri yorumları ve geri bildirimleri ile sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.


Hizlikargola.com olarak, demiryolu taşımacılığı konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz. Daha detaylı bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki Yazılar:

Sonraki Yazılar:

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.